O nas

Centrum Św. Łukasza w Gdańsku działa od 2014 r. Otaczamy naszych Pacjentów całościową i profesjonalną opieką medyczną od podstaw. Promujemy także zdrowy tryb życia oraz szeroko zakrojoną profilaktykę medyczną. Oferujemy nie tylko leczenie jednostek chorobowych, ale również szeroką i specjalistyczną diagnostykę medyczną. Rzetelna diagnostyka jest dla nas podstawowym narzędziem do oceny stanu zdrowia Pacjentów oraz skuteczności prowadzonych terapii. Współpracujemy z laboratoriami polskimi oraz zagranicznymi, aby zapewnić naszym Pacjentom dostęp do jak najlepszej, zaawansowanej i nowoczesnej diagnostyki laboratoryjnej.

Krzysztof Majdyło właściciel Centrum Medycznego św. Łukasza w Gdańsku
Medycyna integracyjna Centrum Medyczne św. Łukasza w Gdańsku

Zakres leczenia

W naszym centrum zajmujemy się leczeniem Pacjentów w zakresie:

  • chorób infekcyjnych,
  • mitochondriopatii,
  • immunologii i autoimmunologii,
  • chorób układu pokarmowego i zaburzeń mikrobiomu jelitowego,
  • zaburzeń ze spektrum autyzmu, PANS/PANDAS,
  • zaburzeń metabolicznych i hormonalnych.
Medycyna integracyjna Centrum Medyczne św. Łukasza w Gdańsku

Medycyna integracyjna

Naszym celem jest dostarczenie lekarzom niezbędnych narzędzi do diagnozowania i leczenia pacjentów ze złożonymi chorobami przewlekłymi. Mamy dostęp do najbardziej zaawansowanej diagnostyki opartej na ścisłej metodologii naukowej i obserwacjach klinicznych. Oferujemy specjalistyczne badania, które nie są powszechnie dostępne, koncentrując się na mechanizmach zapalnych, stresie oksydacyjnym i nitrozacyjnym, zaburzeniach metabolizmu, dysfunkcjach jelit, infekcjach wirusowych i bakteryjnych itp. Celem naszych działań jest szeroko pojęta medycyna integracyjna, która skupia się na Pacjencie całościowo, jest poparta dowodami i wykorzystuje wszystkie dostępne opcje terapeutyczne, aby zapewnić Pacjentom optymalne zdrowie. Medycyna integracyjna oparta jest przede wszystkim na szczegółowej diagnostyce.

Oferta naszych badań powstała z myślą o wymagających i trudnych Pacjentach. Aby zapewnić najwyższą jakość badań, korzystamy z najnowocześniejszych i najlepszych laboratoriów medycznych w Polsce i na świecie. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów. Ofertę kierujemy także do osób zdrowych, pragnących zadbać o profilaktykę chorób lub poprawić kondycję fizyczną i psychiczną.

Nasi konsultanci dysponują obszerną wiedzą medyczną, aby wesprzeć Cię w wyborze odpowiedniej diagnostyki.